Механізм захисту прав споживачів

ПТ "ЛОМБАРД-ЮА" у своїй діяльності із надання фінансових послуг, дотримується вимог норм чинного законодавства України. Якщо на думку споживача фінансових послуг, з боку Товариства матиме місце порушення норм чинного законодавства, необхідно звертатись усно або письмово, за наступними контактами:
тел.: +38 098 687 10 20,
адреса для листування поштою: 49054, м. Дніпро, вул. Сергія Подолинського, буд. 31-г, офіс 201;
Email для надсилання електронних листів: credcenterua@gmail.com.

Окрім того, Національний банк України має повноваження на захист прав споживачів фінансових послуг і регулює поведінку банків та небанківських фінансових установ щодо їхніх клієнтів.

Спеціальний підрозділ, який цим опікується, – Управління захисту прав споживачів фінансових послуг.

Звернутися до Національного банку можна через дистанційні канали:

  • надішліть звернення онлайн за посиланням
    https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection або на електронну пошту nbu@bank.gov.ua, використовуючи спеціальну форму, яка знаходиться вказаним вище посиланням;
  • надішліть лист разом із документами на адресу: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9.

У зверненні до Товариства або Національного банку України потрібно розповісти суть питання, зазначити інформацію про себе та контакти.

Вказати:
– ваше прізвище, ім’я та по батькові;
– місце проживання;
– електронну пошту;
– суть порушеного питання, вашої пропозиції чи скарги.

Інформації має бути достатньо для обґрунтованого рішення.

Якщо Ви маєте питання, скарги чи пропозиції щодо послуг фінустанов, ви можете отримати консультацію від спеціалістів НБУ за номером 0 800 505 240. Національний банк не розглядає анонімні зверненням без імені автора та зазначення місця його проживання.

Питання поза компетенцією НБУ ми пересилаємо до відповідального державного органу та обов’язково повідомляємо про це людину. Якщо громадянин не вказав достатньо інформації, ми повертаємо звернення та просимо уточнити дані. Також не розглядається повторне звернення з того ж питання, якщо перше звернення було вирішене.

Більше інформації про правила звернень громадян – Інструкція про організацію розгляду звернень громадян, проведення особистого прийому та забезпечення доступу до публічної інформації в Національному банку України, затверджена Рішенням Правління НБУ №332-рш від 14.05.2020 р.,


Канали зв’язку Національного Банку України для громадян:
Телефон: 0 800 505 240;
Електронна пошта: nbu@bank.gov.ua
Для листування: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601.
Для подання письмових звернень громадян: вул. Інститутська, 11-б, м. Київ, 01601.
Гарантійні фонди та компенсаційні схеми – відсутні